Sunday, November 28, 2021
ixase

ixase

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep www - Łóżka szpitalne – www.fox.olsztyn.pl

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Fotele ginekologiczne – SKLEP INTERNETOWY FOX OLSZTYN - http://fox.olsztyn.pl
Wózek inwalidzki jest kołowym sprzętem mobilnym, w którym siedzi użytkownik. Urządzenie jest napędzane ręcznie (poprzez obracanie kół ręką) tudzież poprzez różne automatyczne systemy. Wózki inwalidzkie są stosowane przez ludzi, dla których chodzenie jest trudne lub niemożliwe z powodu choroby (fizjologicznej lub fizycznej), urazu albo niepełnosprawności. Wózek inwalidzki tosiedzisko zaopatrzone w koła. Urządzenie występuje w wariantach umożliwiających ręczny napęd siedzącej osoby obracającej ręcznie tylne koła lub napęd elektryczny przy pomocy silników. Za siedzeniem przeważnie są się uchwyty, które ułatwiają różnym osobom przetaczanie. Ludzie, którzy cierpią na kłopoty z siedzeniem i chodzeniem, niejednokrotnie używają wózka. Podstawowy ręczny wózek inwalidzki posiada siedzenie, podnóżki i cztery koła: dwa, kółka z przodu i dwa duże koła z tyłu.
http://fox.olsztyn.pl/aparaty-ekg/
http://fox.olsztyn.pl/aparaty-ktg/
http://fox.olsztyn.pl/chlodziarki-na-leki/

Hiszpania ma mnóstwo mocnych stron – doskonałą kuchnię, delikatny klimat, wysublimowaną muzykę i fascynującą historię. A teraz najważniejsze wyróżnienie: Hiszpania właśnie została okrzyknięta najzdrowszym krajem na ziemi. oomberg przygotował dane z ONZ, Banku Światowego i Światowej Organizacji Zdrowia, rozpatrując 169 krajów pod kątem masy czynników, od średniej długości życia do otyłości, palenia tytoniu, jakości powietrza i dostępu do czystej wody.
Wyniki pokazują, iż Hiszpania podniosła ranking z 6. miejsca w poprzednim roku, spychając Włochy na drugie miejsce. Islandia, Japonia i Szwajcaria są zaraz za nimi, na liście, która pokazuje powiązanie pomiędzy zdrowiem a bogactwem. Państwa o wysokich przychodach w Europie i na Pacyfiku dominują na górze tabeli. Natomiast 17 z 20 krajów o najniższym rankingu znajduje się w Afryce Subsaharyjskiej, wraz z Jemenem, Afganistanem i Haiti. Ale chociaż stan finansowy jest mocnym wyznacznikiem, rzut oka na listę pokazuje, iż istnieją oczywiście inne czynniki.
http://fox.olsztyn.pl/fotele-do-dializ/
http://fox.olsztyn.pl/fotele-ginekologiczne/
kardiomonitory
Prowadzimy sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz możliwość dostępu do części zamiennych. Podczas zakupu sprzętu w naszej firmie nie kończy się na zawarciu zakupu. Sprzęt, który Państwo nabywacie jest bezpłatnie dowożony przez naszych serwisantów na wskazane adres i tam instalowany. Podczas instalacji wdrażamy system i prowadzimy szkolenie aplikacyjne. Serwisańci są do Państwa kontaktu, aby móc zapewnić jak najszybszą pomoc w przypadku uszkodzenia, awarii czy konserwacji pracującego sprzętu.
koncentratory tlenu
lampy zabiegowe
łóżka szpitalne
pompy infuzyjne
pulsoksymetry
Czas serwisowy pompy ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia - zgodnie z zapotrzebowaniami klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z waszej strony - jeśli potrzebujesz urządzenia zastępczego, zapytaj, znajdziemy na półce coś specjalnie dla Ciebie. Gdy zaakceptujesz koszty Twoja aparatura trafi do sali napraw, na stół serwisanta. Wszystkie akcesoria, których posłużymy się do naprawy są oryginalne, z gwarancją, dostepne od producenta. Gdy okaże się, że serwisowanie będzie wymagała nietypowego podejścia - nasi ludzie postarają się wybrnąć z sytuacji, które Cię zadowoli. Urządzenie przejdzie testy, abyśmy mieli satysfakcję, że trafi do Ciebie sprawne oraz gotowe do użycia. Zostanie wyskalowane przez naszego pracownika oraz wyczyszczone. Spakujemy urządzenie w piankę zabezpieczającą i w dedykowanym pudełku wyślemy do Ciebie przy pomocy zaufanych kurierów.

spirometry
ssaki medyczne
stojaki na kroplówkę
http://fox.olsztyn.pl/stoly-operacyjne/
Nasze centrum serwisowe posiada autoryzację wiodących producentów do robienia przeglądów okresowych jak i serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu medycznego. Usługi świadczone przez naszą firmę cechują się najwyższą jakością gwarantowaną przez środkowe audyty według maszyn przeglądów jakości, jak i konkurencyjnością dzięki posiadaniu pozycji niezależnego ośrodka techniki medycznej. Dzięki licznej, doświadczonej grupie naprawczej jesteśmy wstanie objąć opieką techniczną prawie każdy sprzęt. Naszym klientom oferujemy wybór między akcesoriami oryginalnymi i zamiennikami. Nasza działalność oferuje: Serwisem sprzętu medycznego, Przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne, Instalację, demontaż oraz modernizacja aparatury, Ocena i wydawanie orzeczeń dokumentacyjnych sprzętu, Pomoc przy zakupie, Przeszkalanie w zakresie obsługi urządzeń szpitalnych, wycenianie urządzeń, Wystawianie dokumentów technicznych.

http://fox.olsztyn.pl/szafy-lekarskie/
http://fox.olsztyn.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/
Fotel zabiegowy JFZ 1
Fotel zabiegowy JFZ 1 stosowany jest w oddziałach szpitalnych, gabinetach placówek prywatnych oraz lekarskich. Stosowany jest do dokonywania badań oraz zabiegów osób chorych m.in: chemioterapia, pobierania krwi, badań okulistycznych, laryngologicznych.

Modele fotela zabiegowego:
JFZ 1 - fotel osadzony na gumowych stopkach
JFZ 1 K - fotel położony na kołach jeznych z hamulcem

Wyposażenie standardowe:
• konstrukcja fotela zbudowana ze stali malowanej farbą proszkową w kolorze białym
• tapicerka skóropodobna
• oparcie pleców regulowane za pomocą sprężyn gazowych
• regulowane podłokietniki

http://fox.olsztyn.pl/wozki-anestezjologiczne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-reanimacyjne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-zabiegowe/
KARFIOMONITOR
Kardiomonitor CMS 9000
Kardiomonitor monitor firmy Contec w pełni nowoczesny kardiomonitor przeznaczony do szpitali, w szczególności w na izbie przyjęć, na sali operacyjnej i oddziałach intensywnego nadzoru kardiologicznego. Duży czytelny wyświetlacz, szeroki zakres funkcji dodatkowych możliwość pracy samodzielnie oraz współpracy z centralą.

12.1’’ ekran dotykowy TFT LCD
polskie menu
podstawowe funkcje: monitorowanie ekg, tętna, NIBP, saturacja spO2, częstość oddechów, tęperatura
jednoczasowe wyswietlanie do 7 wykresów ekg, krzywej pletyzmograficznej oraz krzywej oddechowej

szafki przyłóżkowe
lampy bakteriobójcze

Google+