Sunday, November 28, 2021
uxetyqe

uxetyqe

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Fotele ginekologiczne – SKLEP INTERNETOWY GOLDI

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Łóżka szpitalne – www.goldi.com.pl - http://www.goldi.com.pl
Firma Aparatury Medycznej korzystając z wieloletniego doświadczenia w tworzeniu kardiotokografów i detektorów tętna płodu postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozszerzyć ofertę świadczonych usług napraw w zakresie naprawy oraz regeneracji głowic poszerzający swoje kompetencje na szkoleniach Polskich i zagranicznych.
http://www.goldi.com.pl/aparaty-ekg/
http://www.goldi.com.pl/aparaty-ktg/
http://www.goldi.com.pl/defibrylatory/
Do Państwa pomocy służą przeszkoleni inżynierowie z doświadczeniem w naprawie sprzętu szpitalnego. W trosce o nieprzerwaną pracę urządzeń medycznych proponujemy szpitalom, oddziałom prywatnym oraz innym służbą zdrowia kompleksowy serwis aparatur medycznych. Profesjonalnie i rzetelnie naprawiamy ultrasonografy, rezonanse,aparaty KTG, ssaki i inne aparaty medyczne, wymagające nieprzerwanego działania. Plaówką korzystającym z serwisu urządzeń medycznych gwarantujemy szybką reakcję na wezwanie oraz fachowe zrobienie prac serwisowych przez doświadczonych i wykształconych inżynierów.
http://www.goldi.com.pl/fotele-ginekologiczne/
kardiomonitory
koncentratory tlenu
Wykonujemy przeglądy techniczne. Wystawiamy dokumenty techniczne o sprawności sprzętu. Zakładamy dokumenty techniczne. Prowadzimy Serwis urządzeń zarówno w szpitalach jak i w naszej firmie. Standardowy czas reakcji na zgłoszenie trwa do 48 godzin i w przypadku niewielkich usterek diagnoza i próba ich naprawienia podejmowana jest w placówce zgłaszającej usterkę. Jednak w przypadku poważniejszej awarii oraz gdy wymagane jest zamówienie części zamiennych, naprawa przeprowadzany jest w siedzibie serwisanta. Transport realizowany jest przez naszą firmę bądź w przypadku małych urządzeń przez firmę kurierską DHL. Pracujemy na terenie krajowym, oraz przyjmujemy do serwisu urządzenia przesyłane bezpośrednio do siedziby firmy. Przed wysłaniem urządzenia do naprawy lub przeglądu proszę skontaktować się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Współdziałamy z autoryzowanymi naprawami producentów aparatury medycznej.
kozetki lekarskie
lampy zabiegowe
łóżka szpitalne
pompy infuzyjne
Aparat EKG 1200G
EKG przenośny 12 - kanałowy elektrokardiograf o zawartej konstrukcji, z wydrukiem 3/6/12 wyników na papierze termicznym o wielkości 210mm, wyposażony w ekran LCD 8", polskie menu, wbudowaną interpretację, wbudowanym akumulatorem zasilający na 90 minut pracy lub 4 h czuwania. Aparat w standardzie posiada wejście USB, dzięki któremu może połączyć się z komputerem. EKG łatwy obsłudze przeznaczony do szpitali lub gabinetów lekarskich.

Wyposażenie standardowe:
• EKG 1200G
• elektrody – komplet
• zasilający przewód, oraz przewód USB
• żel przeznaczony do badań
• kabel pacjentki

pulsoksymetry
spirometry
ssaki medyczne
wieszaki kroplówki
http://www.goldi.com.pl/szafy-lekarskie/
Kardiomonitor CMS8000
Kardiomonitor przeznaczony jest do monitorowania stanu chorego w szpitalu. Można go stosować u osób dorosłych, dzieci i u noworodków. Urządzenie stosuje się w gabinetach prywatnych, oddziałach szpitalnych. Monitor ma wbudowany port do kapnografu i łatwo można poszerzyć jego funkcjonalność o pomiar stężenia CO2 w strumieniu bocznym.

Urządzenie może mierzyć parametry takie jak: EKG, RESP, NIBP, SpO2, dwukanałową TEMP, Pr, Resp, ST, Arytmia. Posiada zintegrowany moduł pomiarowy oraz wyświetlacz a za dopłatą moduł IBP2, kapnograf (CO2) lub drukarkę termiczna. Ustawienia alarmowe urządzenie sygnalizuje wizualnie i dźwiękowo stany alarmowe, których parametry można ustawić ręcznie lub automatycznie na podstawie aktualnych wartości parametrów.

http://www.goldi.com.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/
http://www.goldi.com.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/
http://www.goldi.com.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/
http://www.goldi.com.pl/wozki-anestezjologiczne/
KOMORY DO ZWŁOK
Komora do zwłok w dwóch trumnach i jednej tacy KST-2/1K.1

Komora przeznaczona jest do przechowywania ciał w trumnach w tym 1 odkrytej i jednej otwartej wprowadzanych na wózkach oraz jednego ciała na tacy.
Ściany w komorach z wózkiem, regałem i tacą wykonane ze stali nierdzewnej.
Agregat chłodniczy typu monoblok sterowany elektrycznie z wyświetlaczem numerycznym temperatury, automatycznym odszranianiem, z wymuszonym chłodzeniem powietrza. Zasilanie agregatu prądem 230 V o mocy 950 W.

http://www.goldi.com.pl/wozki-reanimacyjne/
http://www.goldi.com.pl/wozki-transportowo-kapielowe/
http://www.goldi.com.pl/wozki-zabiegowe/

Google+