Monday, October 25, 2021
yzaxu

yzaxu

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Aparaty KTG – www.lozka-szpitalne.ofeteria.pl

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Aparaty KTG – www.lozka-szpitalne.ofeteria.pl - http://www.lozka-szpitalne.ofeteria.pl
Nasz serwis poczynią następujące cechy: Każda aparatura, która do nas przychodzi jest dezynfekowana, katalogowana oraz dobrze oglądana przez wykwalifikowanego serwisanta. Już po piętnastu minutach oględzin, nasi pracownicy wstępnie są w stanie powiedzieć co się zepsuło w serwisowanym urządzeniu. Dbając jednak o Twoje wydatki oraz sprawność urządzenia poświęca więcej na dogłębne przeanalizowanie problemu. Sporządzany jest dokument kosztorys serwisowy pompy, który dostajesz Ty w celu akceptacji. Im szybciej odpowiesz - tym szybciej dajesz nam zielone światło do naprawy urządzenia. Czas serwisowy pompy ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia - zgodnie z potrzebami klienta. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje z Twojej strony - jeśli chcesz urządzenie zastępcze, zapytaj, znajdziemy na półce coś specjalnie dla Ciebie.
http://www.pulsoksymetr-weterynaryjny.ofeteria.pl/
kardiomonitor weterynaryjny
analizator weterynaryjny
http://www.cena.ofeteria.pl/
http://www.aparatura-medyczna.ofeteria.pl/

Na wszystkie naprawy w naszej działalności dajemy 3-miesięcznej gwarancji. Zachęcamy do poznania się z dużą ofertą i skorzystania z usług firmy. Jesteśmy pewni, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Wykonanie przeglądu potwierdzamy odpowiednimi protokołami oraz wpisem do paszportów. W naszej pracy wykorzystujemy certyfikowane przyrządy pomiarowe wysokiej jakości. Przeglądy techniczne, tak jak i naprawy, przeprowadzamy na obszarze całego kraju, przy czym transport doliczany jest w cenę przeglądu.
spirometry
http://www.ssaki-medyczne.ofeteria.pl/
http://www.pompy-infuzyjne.ofeteria.pl/
http://www.aparat-ekg-weterynaryjny.ofeteria.pl/

Zajmujemy się serwisem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego gwarancyjnego oraz poza gwarancyjnego, w tym: naprawy, przeglądy, konserwacje. Ssaki oddziałowe, zabiegowe, do pracy w domu. Łóżka medyczne, ortopedyczne i szpitalne-elektryczne. Wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne. Inhalatory- nebulizatory oraz inny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Ssaki pracuje bezawaryjnie i nie muszą przechodzić przez wielką konserwacje. Należy kategorycznie uważać na prawidłowe założenie zatyczki, gdyż stanowi ona mechaniczne zabezpieczenie przed przepełnieniem naczynia i zalaniem pompy ssącej innymi płynami.
Jeżeli obudowa urządzenia ulegnie zabrudzeniu, można ją wyczyścić łagodnym środkiem myjącym, lub zdezynfekować. Należy czuwać, aby do urządzenia obudowy nie wleciał płyn ani woda. Zapewniamy pełny serwis oraz opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy licencjonowanym serwisem czołowych producentów aparatury medycznej.
kardiomonitory
koncentrator tlenu
lampa zabiegowa
Defibrylator Samaritan Trainer 350 szkoleniowy
Niezwykle łatwy w obsłudze defibrylator półautomatyczny Samaritan jest prostym urządzeniem szkoleniowym i dokładną kopią klasycznego defibrylatora AED Samaritan PAD 350 P. Zdalne sterowanie prowadzi uczące się osoby przez symulowany proces ratunkowy, począwszy od analizy rytmu serca, poprzez defibrylację na procedurze resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Defibrylator półautomatyczny wyposażone w tryb pediatryczny pozwala na udawaną symulację sześciu zdarzeń dla innego poziomu umiejętności, co pokazujeoznacza, że jest doskonały do szkoleń zarówno wykwalifikowanych ratowników medycznych, jak i osób bez przygotowania ratowniczego.
Każdy człowiek może stanąć przed pomocą udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku w urzędzie pracy, na uczelni, na drodze itp. W takiej sytuacji warto mieć elementarną wiedzę z zakresu przeprowadzania elementarnych czynności ratunkowych. Z poglądem o promowaniu łatwego dostępu do defibrylacji, coraz częściej organizowane są szkolenia, w jakich trakcie uczestnicy mogą przekonać się, czym jest defibrylator ja działa.
http://www.wozek-anestezjologiczny.ofeteria.pl/
http://www.wozek-do-przewozenia-zwlok.ofeteria.pl/
aparat ekg
Stanowisko laryngologiczne SL-1
Fotel laryngologiczny dzięki swojej konstrukcji służy do znakomite wyposażenie gabinetów lekarskich, placówek medycznych oraz jednostek służby zdrowia. Solidna konstrukcja pozwala lekarzom na dobre użytkowanie, materiały wysokiej jakości stosowane do produkcji zapewniają ładny wygląd i łatwe utrzymanie czystości. Tapicerka stanowiska jest łatwo zmywalna. Podłokietniki wyprodukowane z tworzywa pozwalają na przyjęcie komfortowej pozycji przez pacjenta oraz podtrzymanie się w trakcie badania. Regulacja wysokości siedziska zapewnia komfort pracy osobie przeprowadzającej badanie oraz pacjentowi. Regulowany zagłówek wykonany z pianki poliuretanowej podtrzymuje i uniemożliwia poruszanie nią podczas badania.
http://www.fotele-ginekologiczne.ofeteria.pl/
http://www.lozka-porodowe.ofeteria.pl/
http://www.szafki-przylozkowe.ofeteria.pl/
http://www.wozek-do-przewozenia-chorych.ofeteria.pl/

Google+