Sunday, November 28, 2021
yzideqor

yzideqor

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Aparaty KTG - www.lux.olsztyn.pl

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Aparaty EKG - LUX OLSZTYN - http://www.lux.olsztyn.pl
W katalogu firmy Euro-Medical figurują również między innymi nowoczesne elektrokardiografy do badania EKG z analizą a także interpretacją oraz elektroencefalografy. W roku 2002, dzięki zainwestowaniu w lakiernię proszkową oraz zakupie kilku maszyn do obróbki metalu, nasza oferta została rozszerzona o meble medyczne a także poważniejszy asortyment medyczny (ręczne wózki transportowe, łóżka szpitalne).
Z czasem dzięki ambicjom i chęci progresu rozpoczęliśmy produkcję oraz sprzedaż stołów do rehabilitacji oraz wyposażania placówek medycznych.

http://zefir.polecane24.pl
Wszystkie z urządzeń, które są w naszej ofercie, posiada wips do rejestru wyrobów medycznych. Sprzęt ten został również wpisany w rejestrze produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz produktów biobójczych. Posiadamy sklep medyczny w Bielsku-Białej, jest on dobrą okazją aby samemu zobaczyć asortyment firmy. Dużą część naszej produkcji eksportujemy do Holandii czy Angli. Wysoka jakość naszych produktów potwierdzają także zdobyte nagrody, wyróżnienia czy certyfikaty. Początkowo nasza oferta obejmowała tylko dziesięć modeli asortymentu, by w roku 2016 powiększyć nasz asortyment do ponad 300 produktów. Stajemy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, produkując sprzęt również pod indywidualne zamówienia.

http://www.lux.olsztyn.pl/fotele-ginekologiczne
http://www.lux.olsztyn.pl/lozka-porodowe
http://www.lux.olsztyn.pl/szafki-przylozkowe
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
http://www.lux.olsztyn.pl/wozek-anestezjologiczny
Nasza działalność Medyczna korzystając z wieloletniego doświadczenia w produkcji KTG oraz detektorów tętna płodu postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozszerzyć ofertę świadczonych usług serwisowych w szczególności naprawy oraz regeneracji głowic {ultradźwiękowych oraz DOP. Jako jeden z liderów w produkcji ultradźwiękowych urządzeń do monitorowania tętna płodu, posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, które udowadnia i pozwala naprawić uszkodzonia głowic ultradźwiękowych i TOCO.

http://www.lux.olsztyn.pl/wozek-reanimacyjny
http://www.lux.olsztyn.pl/wozek-zabiegowy
http://www.lux.olsztyn.pl/fotele-zabiegowe
http://www.lux.olsztyn.pl/fotele-do-dializ
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok
Jesteśmy firmą z ułożoną pozycją na rynku Polskim. Posiadamy wysoko wykszatałconą załogę pracowniczą. Dzięki rzetelnej pracy grupowej i pracy na wysokim poziomie coraz więcej instytucji jest szczęśliwych z pomocy naszych sprzedawców i serwisantów. Rozwijając się ciągle poszerzamy naszą ofertę handlu i napraw. Nasi pracownicy to gwarancja profesjonalności usług czego dowodem może być nasze wieloletnie doświadczenie. Świadczymy usługi zarówno dla osób indywidualnych jak również dużych jednostek publicznych oraz niepublicznych służby zdrowia.

http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-transportowo-kapielowe
http://www.lux.olsztyn.pl/szafy-lekarskie
http://www.lux.olsztyn.pl/stojak-na-kroplowke
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-do-chemioterapii-i-hematologii
http://www.lux.olsztyn.pl/asystory-medyczne
Prowadzimy sprawny serwis podczas gwarancji i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych na minimum 10 lat. Podczas zakupu sprzętu w naszej firmie nie kończy się na zawarciu transakcji. Sprzęt, który Państwo nabywacie jest darmowo dowożony przez naszych serwisantów na wskazane adres i tam instalowany. Następnie wdrażamy system i prowadzimy szkolenie aplikacyjne. Pracownicy działu technicznego są do Państwa dyspozycji, aby móc zapewnić dobrą i sprawną pomoc w przypadku uszkodzenia, awarii czy konserwacji użytkowanego sprzętu.
http://www.lux.olsztyn.pl/fotele-do-pobierania-krwi
http://www.lux.olsztyn.pl/stol-zabiegowy
http://www.lux.olsztyn.pl/parawan-lekarski
http://www.lux.olsztyn.pl/kardiomonitory">http://www.lux.olsztyn.pl/kardiomonitory
http://www.lux.olsztyn.pl/aparat-ekg
http://www.lux.olsztyn.pl/aparat-ktg
http://www.lux.olsztyn.pl/defibrylator
http://www.lux.olsztyn.pl/koncentrator-tlenu
Klient otrzymuje fachową obsługę oraz doradztwo - od szpitali publicznych do praktyk prywatnych a liczne usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zawrzeć współpracę. Zajmujemy się asortymentem medycznym od roku2000 w szczególności aparatów KTG, ssakami, termometrami i inną aparaturą szpitalną profesjonalną i do użytku domowego. Jesteśmy w stanie sprawdzić pod względem prawidłowego pomiaru każdy aparat i w miarę dostępności części skutecznie go naprawić. Zarządzamy działalnością tylko wysyłając, dojeżdżamy w przypadku dużych zamówień tylko na terenie Polski. Wychodzimy frontem do klienta i proponujemy tanie rozwiązania wysyłek – cena niskiej wysyłki wynosi 8 zł.

http://www.lux.olsztyn.pl/chlodziarka-farmaceutyczna
lampy zabiegowe
spirometry
ssaki medyczne
Do Państwa pomocy służą przeszkoleni pracownicy z doświadczeniem w serwisowaniu sprzętu medycznego. W trosce o nieprzerwaną pracę sprzętów medycznych proponujemy szpitalom, gabinetom prywatnym oraz innym placówkom medycznym kompleksowy serwis aparatur medycznych. Fachowo i rzetelnie naprawiamy ultrasonografy, rezonanse,mammografy, tomografy i inne aparaty medyczne, wymagające ciągłego działania. Plaówką korzystającym z serwisu urządzeń medycznych zapewniamy szybką reakcję na wezwanie i fachowe wykonanie prac naprawczych przez mądrych i wykształconych inżynierów.
pompy infuzyjne
pulsoksymetry

Google+